pasty polerskie - Magari-lakiery do drewna Astra vernici, forniry, okleiny naturalne, kosze chromowane Sige, akcesoria meblowe

Przejdź do treści

pasty polerskie

Nasza oferta > materiały polerskie
Pasty polerskie o konsystencji gęstego medium, przeznaczonego do zastosowań ręcznych i maszynowych. Z uwagi na różne gradacje ścierniwa zawartego w produkcie i sposobu rozcienczania, pasty występują w kilku odmianach.
ABRALUX BIANCA 500/S
Pasta polerska o silnych właściwościach ściernych (gruboziarnista). Przeznaczona do stosowania na polerkach walcowych po uprzednim rozcienczeniu rozcienczalnikiem do past polerskich o symbolu APC w ilości 5-10%. Pakowana w opakowania 25kg.
ABRALUX BIANCA 561/S
Pasta polerska o silnych właściwościach ścierno-polerskich (średnioziarnista). Przeznaczona do stosowania na polerkach walcowych po uprzednim rozcienczeniu rozcienczalnikiem do past polerskich o symbolu APC w ilości 5-10%. Stosowana po szlifowaniu papierem ściernym o ziarnie 1200-1500. Pakowana w opakowania 25kg.
ABRALUX BIANCA 600/E
Pasta polerska o silnych właściwościach ścierno-polerskich (średnioziarnista). Przeznaczona do stosowania na polerkach walcowych po uprzednim rozcienczeniu rozcienczalnikiem do past polerskich o symbolu APC w ilości 5-10% lub czystą wodą. Stosowana po szlifowaniu papierem ściernym o ziarnie 1200-1500. Pakowana w opakowania 25kg.
ABRALUX BIANCA 700/E
Pasta polerska o silnych właściwościach polerskich (droboziarnista). Przeznaczona do stosowania na polerkach walcowych po uprzednim rozcienczeniu rozcienczalnikiem do past polerskich o symbolu APC w ilości 5-10%. Stosowana po paście 561/s lub 600/E. Pakowana w opakowania 25kg.
ABRALUX BIANCA 800/E
Pasta polerska o silnych właściwościach nabłyszczających (droboziarnista). Przeznaczona do stosowania na polerkach walcowych po uprzednim rozcienczeniu rozcienczalnikiem do past polerskich o symbolu APC w ilości 5-10%. Stosowana po paście 600/E lub 700/E. Pakowana w opakowania 25kg.
Wróć do spisu treści