syntetyczne - Magari-lakiery do drewna Astra vernici, forniry, okleiny naturalne, kosze chromowane Sige, akcesoria meblowe

Przejdź do treści

syntetyczne

Nasza oferta > lakiery do drewna > wybór lakierów
IMPREGNAT ASTRAXIL BS
Impregnaty ASTRAXIL BS powstają na bazie lekkich frakcji weglowodorów i przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Charakteryzują się bardzo dobrym wnikaniem w głąb drewna. Polecane głównie do impregnacji gatunków drewna twardego typu dąb, akacja, jesion itp. Przeznaczone do nakładania przez zanurzenie i natrysk.
Dostępne są następujące kolory impregnatu:
bezbarwny               modrzew 203             sosna 218                
orzech 252               orzech jasny 201        daglezja 205
teak 208                  sosna 209                  kasztan 204             
orzech 286               orzech 212                orzech 210
orzech 211               orzech 215                mahoń 207
karta poduktu
PODKŁAD MONOFOND EX/01
Bezbarwny podkład alkidowy przeznaczony do stolarki zewnętrznej i architektury ogrodowej. Stosowany w połączeniu z impregnatem Astraxil i lakerem nawierzchniowym MONOFIN lub MONOLUX.
karta poduktu
LAKIER MOFOFIN TIX ST/30
Lakier MONOFIN przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego na elementach pokrytych impregnatem ASTRAXIL i podkładem MONOFOND. Zastosowanie tych trzech warstw w najwyższym stopniu zabezpiecza drewno wystawione na działanie warunków atmosferycznych. Lakier wystepuje w jednym stopniu matowości 30 Gloss. O szczegóły zabezpieczania drewna proszę pytać bezpośrednio w naszym biurze.
karta poduktu
LAKIER MONOLUX EX/90
Lakier Monolux to odmiana lakieru Monofin. Jest to alkidowa żywica w wysokim połysku przeznaczona do użytku zewnętrznego. Stosowanie i chrakterystyka zbliżona do lakieru Monofin.
karta poduktu
ROZCIENCZALNIK SINTO THINNER WS
Rozcienczalnik do produktów alkidowych mieszany na bazie benzyny ekstrakcyjnej. Zapewnia pełne zabezpieczenie lakieru podczas nakładania i schnięcia.
karta poduktu
Wróć do spisu treści