nitrocelulozowe - Magari-lakiery do drewna Astra vernici, forniry, okleiny naturalne, kosze chromowane Sige, akcesoria meblowe

Przejdź do treści

nitrocelulozowe

Nasza oferta > lakiery do drewna > wybór lakierów
PODKŁAD NITROFOND 1600
Szybko schnący, bezbarwny podkład do drewna. Przeznaczony do lakierowania w pionie i poziomie. Szerokie spektrum zastosowania: złożone meble, krzesła, trumny,galanteria drzewna. Produkt przeznaczony do pokrycia nitrocelulozowym lakierem z oferty Astra vernici.
karta poduktu
PODKŁAD NITROFOND 1670
Bezbarwny podkład o doskonałych właściwościach błonotwórczych. Charakteryzuje się wysoką bezbarwnością, szybkim schnięciem i łatwym szlifowaniem ręcznym. Polecany przede wszystkim do renowacji starych mebli i produkcji mebli stylizowanych. Zalecamy do tego podkładu lakier nawierzchniowy NITROFIN 1630, który ma dodatek szelaku. 
karta poduktu
LAKIER NITROFIN 1630
Lakier NITROFIN 1630 to unikalna kompozycja żywicy nitrocelulozowej i szelakowej. Przeznaczony jest do renowacji starych mebli i produkcji mebli stylizowanych. Tworzy jednolitą powłokę o chrakterystycznej woskowej powierzchni.
Dla wygody klientów, oferujemy go w czterech stopniach matowości:
20 Gloss
30 Gloss
50 Gloss
60 Gloss
karta poduktu
LAKIER NITROFILL 2100
Lakier Nitrofill przeznaczony jest do lakierowania zanurzeniowego wszelkiego rodzaju galanterii drzewnej. Produkt ma wysoką lepkość, dzięki czemu nie spływa  z zanurzanych elementów. Po rozcienczeniu można go nakładać poprzez natrysk na małe elementy np. urny. Dla naszych klientów proponujemy kilka stopni matowości tego lakieru:
5 Gloss
10 Gloss
20 Gloss
30 Gloss
90 Gloss
karta poduktu
LAKIER NITROFILL 3100
Lakier NITROFILL 3100 jest specyficznym produktem, przeznaczonym do lakierowania bębnowego. Występuje w jedynym stopniu matowości 70 Gloss. W sprawie szczegółów lakierowania bębnowego, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.
karta poduktu
LAKIER ISOCEL 50
Lakier ISOCEL 50 to nitrocelulozowy produkt, wielowarstwowy, spełniający rolę podkładu i lakieru nawierzchniowego. Przeznaczony do wszelkiego typu szybkich cyklów lakierniczych. 
Dostępny w dwóch stopniach matowości:
20 Gloss
40 Gloss
karta poduktu
ROZCIENCZALNIK MAX THINNER 110
MAX THINNER 110 to uniwersalny rozcienczalnik dom produktów nitrocelulozowych. Stosowany do większości podkładów i lakierów nawierzchniowych.
karta poduktu
ROZCIENCZALNIK MAX THINNER 150
Rozcienczalnik MAX THINNER 150 cechuje dłuższy czas odparowania w stosunku do MAX THINNER 110. Stosowany jest np. do lakieru 3100/70 podczas bębnowania.
karta poduktu
Wróć do spisu treści