polerowanie - Magari-lakiery do drewna Astra vernici, forniry, okleiny naturalne, kosze chromowane Sige, akcesoria meblowe

Przejdź do treści

polerowanie

Nasza oferta > wyposażenie lakierni

Gąbki polerskie

Gąbki polerskie z mocowaniem na rzep.

  • pomarańczowa   karbowana      twarda   180 mm

  • niebieska            karbowana      średnia   180 mm

  • czarna               karbowana      miękka   180 mm

  • pomarańczowa   gładka            twarda   160 mm

  • cielista               gładka            średnia   160 mm

  • czarna               gładka            miękka   160 mm


Futro baranie do polerowania

Futro baranie do polerowania o średnicy 200mm związywane na sznurek. W ofercie znajduje się różnież elastyczna tarcza o średnicy 180mm do mocowania futra. Gwint mocujący M14.

Futro baranie mocowane na rzep

Futro baranie do polerowania, umieszczone na dysku, mocowane na rzep. Dostepne średnice futra 150mm, 75mm.

Stopa do futra baraniego mocowanego na rzep

Stopa do futra baraniego mocowanego na rzep, dostępne w dwóch wymiarach (150 i 200mm). Gwint mocujący M14

Stopa do futra baraniego sznurowanego


Stopa wykonana z gabki, dostępna w rozmiarze 200mm. Gwint mocujący M14

Stopa polerska 164.0363

Stopa polerska z rzepem. Zaopatrzona w grubą warstwę z gąbki. Przeznaczona do futra polerskiego. Średnica 150mm, gwint M14

Baranie futro sferyczne

Baranie futro sferyczne, tkane, o średnicy 200mm do polerowania. Mocowane na rzep do stopy o średnicy 180mm

Stopa do futra sferycznego

Stopa do futra baraniego tkanego, mocowanego na rzep. Średnica 180mm. - gwint M14

Szlifierka oscylacyjna

Pneumatyczna szlifierka oscylacyjna o średnicy tarczy 152mm.

Szlifierka posiada przyłącze do odsysania pyłów, dzięki czemu jesteśmy w stanie chronić zdrowie pracownika oraz wpływać na ochronę środowiska. Wyposażona w regulator prędkości oraz sprawny sposób włączenia i wyłączenia. Niskie zużycie powietrza pozwala na pracę przy użyciu kompresorów o małej pojemności.

Dane techniczne:

   * wymiary: 230x148x106mm
   * waga - 0,9kg
   * maksymalne ciśnienie pracy: 6,3 bar (90psi)
   * prędkość: 12000rpm
   * zużycie powietrza: 2CFM (57 litrów/min)
   * gwint 5/16" -24 (do podłączenia węża doprowadzającego powietrze)

Stopa do szlifierki oscylacyjnej

Uniwersalna stopa do szlifierki oscylacyjnej. Średnica 150mm, mocowanie papierów ściernych na rzep (15 otworów standard 6 lub 9).

Pasta Polerska RX 01

Pasta polerska RX 02. Przeznaczona do usuwania mocnych zarysowań. Ścierność pasty wacha się w granicach 800 - 1000. Najlepiej używać w połączeniu z twardą gabką. Nie zawiera silikonu.
Pastę należy nakładać w małych ilościach. Zalecana prędkość polerki 1200-1600 obr/min. Polerować zwilżoną, twardą gąbką polerską. Unikać zbyt dużego nacisku na „świeżym" lakierze, zwiększać prędkość i nacisk w miarę polerowania. Opakowanie 1 litr.
Uwaga: pasta ma silne właściwości ścierne.

Pasta Polerska RX 02

Pasta polerska RX 02. Przeznaczona do usuwania mocnych zarysowań. Ścierność pasty wacha się w granicach 1200 - 1500. Najlepiej używać w połączeniu z twardą gabką. Nie zawiera silikonu.

Pastę należy nakładać w małych ilościach. Zalecana prędkość polerki 1200-1600 obr/min. Polerować zwilżoną, twardą gąbką polerską. Unikać zbyt dużego nacisku na „świeżym" lakierze, zwiększać prędkość i nacisk w miarę polerowania. Polerować do zniknięcia pasty, pozostałości po polerowaniu usuwać najlepiej ściereczką z mikrofibry. Opakowanie 1 litr.

Pasta Polerska RX 04

Pasta polerska RX 04 jest idealna do usuwania zarysowań po szlifowaniu  papierem o gradacji około 1000. Szybko usuwa rysy, pozostawiając ładny połysk. Przy polerowaniu ciemnych powierzchni zaleca się dwukrotne nałożenie. Może być rozprowadzana ręcznie lub mechanicznie. Nie zawiera silikonu. Zalecane używanie w połączeniu z twarda gąbką polerską.

Pastę należy nakładać w małych ilościach. Zalecana prędkość polerki 1200-1600 obr/min. Polerować zwilżoną, twardą gąbką polerską. Unikać zbyt dużego nacisku na „świeżym" lakierze, zwiększać prędkość i nacisk w miarę polerowania. Polerować do zniknięcia pasty, pozostałości po polerowaniu usuwać najlepiej ściereczką z mikrofibry. Opakowanie 1 litr.

Pasta Polerska RX 06

Pasta polerska RX 06  usuwa w szczególności drobne rysy, nadaje wysoki połysk polerowanym elementom. Zalecana do perfekcyjnego wykańczania powierzchni lakierowanej.

Pastę należy nakładać w małych ilościach. Zalecana prędkość polerki 1200-1600 obr/min. Polerować zwilżoną, średnio-twardą gąbką polerską. Pozostałości po polerowaniu usuwać najlepiej ściereczką z mikrofibry. Opakowanie 1 litr.

Pasta Polerska RX 08

Pasta polerska RX 08 stosowana jest końcowego nabłyszczania i konserwowania powierzchni lakierowej. Przeznaczona do ręcznego oraz maszynowego nakładania. Nie pozostawia smug oraz białych osadów na elementach pastikowych, nie zawiera silikonu. Zaleca się nakładać miękką gąbką polerską

250 ręczników do polerowania

Rolka 250 nie strzępiących się i nie rysujących powłoki lakieru ręczników o wymiarach 23x40cm. Przeznaczona do nabłyszczania mleczkiem polerskim lub usuwania zabrudzeń z powierzchni lakierowanej.

Wróć do spisu treści