parkietowe - Magari-lakiery do drewna Astra vernici, forniry, okleiny naturalne, kosze chromowane Sige, akcesoria meblowe

Przejdź do treści

parkietowe

Nasza oferta > lakiery do drewna > wybór lakierów
PODKŁAD DO PARKIETU POLIFOND 775
Dwuskładnikowy, poliuretanowy, bezbarwny podkład do parkietu. Duża zawartość części błonotwórczych odpowiada za bardzo dobre wypełnianie porów drewna. Przystosowany do aplikacji wałkiem, pędzlem lub pistoletem. Dzięki bezpośredniej aplikacji na surowe drewno, parkiet uzyskuje antyczny wygląd.

karta poduktu
PODKŁAD DO PARKIETU ZEROBASE IN374
Dwuskładnikowy, wodny, bezbarwny podkład do parkietu. Odznacza się dobrą rozlewnością i szybkim schnięciem. Przeznaczony do nakładania wałkiem, pędzlem lub pistoletem.
karta poduktu
SZPACHLA DO PARKIETU RASASTUC
Bezbarwna, jednoskładnikowa szpachla do parkeitu, przeznaczona do mieszania z pyłem drzewnym. Doskonale wypełnia przestrzenie między klepkami parkietu i szybko schnie. 
karta poduktu
LAKIER DO PARKIETU ZEROTOP IN879
Dwuskładnikowy, poliuretanowy lakier wodny przeznaczony do podłóg drewnianych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i chemiczną. Zalecany do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Polecany do nakładania wałkiem, pędzlem lub pistoletem.
Dostępny w dwóch stopniach matowości:
20 Gloss
50 Gloss
karta poduktu
LAKIER DO PARKIETU FINIPUR 775
Dwuskładnikowy, poliuretanowy lakier do parkietu, nadający podłodze szlachetny antyczny wygląd. Łatwy w aplikacji i szybkoschnący. Zalecany do nakładania pędzlem, wałkiem lub pistoletem. Po wyschnięciu elastyczny i odporny na zadrapania.
Dostępny w 3 stopniach matowości:
775 OPACO            ~30 Gloss
775 SEMILUCIDO    ~60 Gloss
775 LUCIDO           ~90 Gloss
karta poduktu
LAKIER DO PARKIETU MONOFIN 775
Jednoskładnikowy, alkidowy lakier do parkietu. Łatwy w aplikacji przy pomocy wałka, pędzla lub pistoletu. Wielowarstwowy - na surowy parkiet nakłada się 3 warstwy lakieru w 24 godzinnych odstępach. Polecany do lokali użyteczności publicznej jak również do renowacji używanych podłóg. 
Dostępny w 3 stopniach matowości:
MONOFIN 775/20    20 Gloss
MONOFIN 775/60    60 Gloss
MONOFIN 775/90    90 Gloss
karta poduktu
Wróć do spisu treści