poliestrowe - Magari-lakiery do drewna Astra vernici, forniry, okleiny naturalne, kosze chromowane Sige, akcesoria meblowe

Przejdź do treści

poliestrowe

Nasza oferta > lakiery do drewna > wybór lakierów
PODKŁAD TIXOFOND 133/G
Bezbarwny podkład poliestrowy, tixotropowy. Odznacza się dużą przejzystością. Przed jego nałożeniem zaleca się pokryć drewno izolatorem PU80. Przeznaczony do szlifowania ręcznego.

karta poduktu
PODKŁAD TIXOFOND 133/GN
Czarny podkład poliestrowy, pochodny podkładu TIXOFOND 133/G. Zastosowanie i właściwości zbliżone. Przeznaczony do aplikacji przez natrysk.
karta poduktu
PODKŁAD TIXOFOND 145/U
Podkład TIXOFOND 145/U polecamy bardzo wymagającym klientom. Odpowiednio dobrana żywica i niestandardowy przyspieszacz sprawiają, że produkt odznacza się wysoką bezbarwnością i nie zielenieje. Polecamy go w szczególności na jasne drewno typu jesion, brzoza, anegre itp. Przed nałożeniem podkładu 145/U zalecamy użycie na surowe drewno izolatora PU37.
karta poduktu
PODKŁAD TIXOFOND 126/G
Biały podkład poliestrowy przeznaczony do nakładania na drewno i płytę drewnopochodną. Dobrany skład żywic sprawia, że dozwolone jest nakładanie podkładu na płytę bez wcześniejszego stosowania izolatora. Podkład odznacza się łatwym, ręcznym szlifowaniem i doskonale nadaje się do pokrycia kolorowymi emaliami w wysoki połysku. Czas sezonowania podkładu przed nałożeniem takiej emalii wynosi od 3 do 7 dób.
karta poduktu
LAKIER LUXPOL 490 PLUS
Bezbarwny lakier poliestrowy bezparafinowy. jego powierzchnia jest odrazu w wysokim połysku. Polecany wszędzie tam, gdzie warstwa lakieru poliestrowego jest wymagana. Może służyć jako lakier bezbarwny w wysokim połysku nakładany na matowe emalie poliuretanowe. Przeznaczony do ewentualnego polerowania.
karta poduktu
LAKIER LUXPOL 610/TIX
Bezparafinowy, bezbarwny lakier poliestrowy przeznaczony do stosowania tam, gdzie polerowanie nie jest konieczne np. niektóre cykle lakierowania trumien lub urn. Łatwy w aplikacji przy użyciu pistoletu na elementy pionowe i poziome.
karta poduktu
LAKIER POLYPAR 210 SP
Bezbarwny, parafinowany lakier poliestrowy do stosowania na powierzchnie poziome. Zalecany do nakładania na przedmioty wymagające gładkiej, błyszczącej powierzchni np. pianina i fortepiany. Lakier dostarczany jest bez parafiny, którą nalezy dodawać przed aplikacją w zależności od temperatury otoczenia.
karta poduktu
LAKIER POLYPAR 286/TIX
Bezbarwny, parafinowany lakier poliestrowy do stosowania na powierzchnie pionowe. Zalecany do nakładania na przedmioty wymagające gładkiej, błyszczącej powierzchni np. pianina i fortepiany. Lakier dostarczany jest bez parafiny, którą nalezy dodawać przed aplikacją w zależności od temperatury otoczenia. Produkt jest elastyczny i łatwy w polerowaniu.
karta poduktu
LAKIER POLYPAR 283/TIX
Bezbarwny, parafinowany lakier poliestrowy do stosowania na powierzchnie pionowe. Zalecany do nakładania na przedmioty wymagające gładkiej, błyszczącej powierzchni np. pianina i fortepiany. Lakier dostarczany jest bez parafiny, którą nalezy dodawać przed aplikacją w zależności od temperatury otoczenia. Lakier odznacza się większą twardością i mniejszą elastycznością w porównianiu z lakierem POLYPAR 286/TIX.
karta poduktu
ROZCIENCZALNIK POLY THINNER SO
Rozcienczalnik przygotowany na bazie styrenu, przeznaczony do rozcienczania dowolnego produktu poliestrowego. Odpowiada na właściwe odgazowanie i siatkowanie lakieru.
karta poduktu
PASTY PIGMENTOWE POLY-CROM
Grupa past pigmentacyjnych, przeznaczona do barwienia żywic poliestrowych. Maksymalna ilość dodawanej pasty to od 4 do 10% objętości lakieru. W ofercie są nastepujące kolory past:
biała 731                    żółta 736                        pomarańcz 724
żółta cytrynowa 539     czerwień 739                  czerwień jasna 606
czerwień purpura 965   czerwień ciemna 479      niebieska 488
zielona 565                  fioletowa 388                  czarna 936
karta poduktu
Wróć do spisu treści